העיר קורטונה

העיר קורטונה, הנמצאת על רכס בגובה של כחמש מאות מטר מעל פני הים, נוסדה ע"י האטרוסקים לפני כשלושת אלפי שנים. בעיר תוכלו למצוא המון מסעדות קטנות ומענינות, בתי קפה ומוזיאון מאד מעניין בו תראו מוצגים מתקופת האטרוסקים, הרומאים,והרינסנס.

וילה לה מוקיה

יש תיאטרון בפיאצה "סיניורלי" הנקרא גם הוא על אותו השם של הצייר הטוסקני המפורסם  בן המאה ה 15.  בפיאצה גריבלדי תוכלו לצפות מהמרפסת הפנורמית על עמק הקיאנה וכן חלק מאגם טרזימנו הנמצא בחבל אומבריה וגם את הר אמיאטה בגובה 2000 מטר. העיר מענינת ביותר והסופרת פרנסיס מאייס בחרה בה את מקום מגוריה כשרכשה ושיפצה את ביתה "בראמה סולה" שבהשראתו כתבה את הספר "תחת שמש טוסקנה" שהפך לרב מכר ובעקבותיו בא הסרט הידוע שהעלה את קורטונה על מפת התיירות העולמית.

בתחילת יוני מתקיים כל שנה פסטיבל מיוחד הנקרא "לה גיוסטרה דל ארקידאדו" וזה פסטיבל מאד צבעוני עם תחפושות של המאה ה13 שבא להנציח את נישואיו של הלורד של קורטונה, הלורד קזאלי, עם אשת אצולה מהעיר אראצו בשנת 1392 עד לפני כשנה בתחילת אוגוסט התקיים פסטיבל השמש הטוסקני הידוע בכל העולם, ממיטב האומנים מופיעים בפסטיבל, בולשוי בלט, סופיה לורן,אנטוני הופקינס,סטינג, רוברט רדפורד,  המנצח אנדריי ראייה, הכנר יצחק  פרלמן, שרון סטון ועוד רבים, החל משנה זו הועבר הפסטיבל לפירנצה ובקורטונה מתקימים אירועי תרבות אחרים.

קורטונה, טוסקנה, איטליה
לקוחות מרוצים
לקוחות מרוצים 100%
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן